22 Ocak 2013 Salı

Şahane Hatalar ve Şahane Hatalar Talih Kuşu - Heather McElhatton


Çok merak ederek aldığım iki kitap.En sevdiğim tarzlardan biridir kendi kitabını kendin yaratmak.Kendi hikayeni kendin oluşturmak…Ama iki kitapta da hikaye çok kısa sürüyor.20 sayfa civarı.Ben kalınlığını görerek roman havasında uzun şeyler beklemiştim.Ama her elimi aldığımda 5 dakikada bitti.Biraz hayal kırıklığına uğradım.

Arka Kapak Yazısı: Bu kitabı okumaya normal bir kitap gibi birinci sayfadan başlayın.İlk bölümün sonunda, önünüze bir yol ayrımı çıkacak. Kararınızı verin ve ilgili bölüme gidin.Her bölümün sonunda seçimlerinizle kaderinizi kontrol etmeye devam edeceksiniz.
Kitabı okurken bazen hiç beklemediğiniz bir yere ulaşacak,bazen de kendinizi daha önce olduğunuz yerde bulacaksınız.Hayatın size neler hazırladığını asla bilemezsiniz.Ama şunu biliyorsunuz,iyilikler her zaman ödüllendirilmiyor ve bazen hatalı kararlar ,şahane olayların başlangıcı olabiliyor.Her yolculuğun sonunda başa dönüp tekrar başlayın,unutmayın,herkes ikinci bir şansı hak eder.Yüzlerce farklı hayat sizi bekliyor.İyi şanslar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder